Geri Dön

İbrahim Tatlıses kaç yaşında, sağlık durumu nasıl? İbrahim Tatlıses kimdir?

İbrahim Tatlıses ile ilgili bir haber gündeme geldi. İbrahim Tatlıses damar tıkanıklığı nedeniyle operasyon geçirdi. Tatlıses'e stent takıldı. İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki İbrahim Tatlıses kaç yaşında, sağlık durumu nasıl?

İbrahim Tatlıses kaç yaşında, sağlık durumu nasıl? İbrahim Tatlıses kimdir?

İbrahim Tatlıses, Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde operasyon geçirdi. Stent takılan ünlü sanatçının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Peki İbrahim Tatlıses kaç yaşında, kimdir?

İBRAHİM TATLISES KAÇ YAŞINDA?

İbrahim Tatlıses, 1 Ocak 1952 yılında doğdu.

"Kara Kız" ile "Beni Yakma Gel Sevdiğim" adlarında 45'likler ile müzik dünyasına giriş yaptı. 30 Haziran 1976 tarihinde dışarıdan bitirdiği ilkokulun diplomasını Kilis'teki Kartalbey İlkokulu'ndan almıştır. 1978 yılında Ayağında Kundura-Ceylan filmiyle sinema sektörüne giriş yaptı. 1979 yılında Kara Yazma filminde Perihan Savaş ile rol almıştır. 1983'te Derya Tuna ile Günah filminde oynadı. 1987'de İdobay Müzik'i kurdu. 90'larda ünü, Yunanistan ve Orta Doğu'ya kadar genişledi. İbrahim Tatlıses aynı zamanda yönetmen, oyuncu, senarist, söz yazarı, köşe yazarı, besteci, programcı ve şarkıcı kimliğiyle de tanınmıştır. İbrahim Tatlıses'in sahip olduğu şirketler; gıda, film, yapım, turizm, havacılık ve yayıncılık grubu dallarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

10 Mart 2008 tarihinde Neden adlı albümünü Mayıs 2009 da ise Yağmurla Gelen Kadın adlı albümünü piyasaya sürmüştür. Ayrıca bu albümde çok konuşulan ve tartışılan "Şemmame" adlı Kürtçe türkü de bulunmaktadır. 2009'da yıllarca söz ve beste aldığı sanatçı Yıldız Tilbe ile müzikal olarak tüm bağını kopardığını açıklamıştır. 2010 yılında son albümü Hani Gelecektin'i piyasaya çıkardı.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber