Geri Dön

İbrahim Tatlıses'in güneş banyosu

Geçtiğimiz hafta oğlu İdo'yu evlendiren İbrahim Tatlıses, soluğu İzmir'de aldı. Evinin balkonunda adeta güneş banyosu yapan 'İmparator' lakaplı usta sanatçı, keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı.

İbrahim Tatlıses'in güneş banyosu

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve sık sık günlük hayatından kesitler yayınlayan türkücü İbrahim Tatlıses, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

İzmir'de bulunan 69 yaşındaki Tatlıses, evinin balkonunda güneşlenirken çektiği selfie'yi yayınladı. "İzmir'de güneşli bir gün ve ben yine D vitamini alıyorum." diyen ünlü şarkıcı, daha sonra takipçilerine, "Güneş varsa sizlerde D vitamini alabilirsiniz, her insanın D vitaminine ihtiyacı vardır." sözleriyle seslendi.

İbrahim Tatlıses'in paylaşımı kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü. Tatlıses'in karesine, "Şifa olsun" yorumları yapıldı.

İbrahim Tatlısesin güneş banyosu

OĞLU EVLENDİ
Öte yandan İbrahim Tatlıses'in oyuncu Derya Tuna ile birlikteliğinden dünyaya gelen oğlu İdo, geçtiğimiz hafta görkemli bir düğünle Yasemin Şefkatli ile hayatını birleştirmişti.

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber