Geri Dön

İdo Tatlıses düğün hazırlıklarına hız verdi! Sünnetlik babadan damatlık oğuldan

İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo Tatlıses, küçük bir çocukken sünnet düğününde Faruk Saraç’ın tasarladığı takımı giymişti. Yasemin Şefkatli’yle evlenmeye hazırlanan şarkıcı, düğününde ise Faruk Saraç’ın oğlu Orhun Saraç’ın imzasını taşıyan bir smokin giyecek.

İdo Tatlıses düğün hazırlıklarına hız verdi! Sünnetlik babadan damatlık oğuldan

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; 7 Ekim’de evlenecek olan Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses, düğün hazırlıklarına hız verdi. Raffles Hotel’de nikâh defterine imza atacak olan genç çift, düğünle ilgili her detaya büyük özen gösteriyor. İdo Tatlıses’in o geceyle ilgili en çok önem verdiği konulardan biri de damatlığı...

KUMAŞLAR İTALYA’DAN
Yıllar önce sünnet düğününde Faruk Saraç tasarımı bir takım giyen İdo Tatlıses, damatlığında da tercihini aynı markadan yana kullandı. Ancak bu kez smokinini Faruk Saraç değil, ünlü modacının oğlu Orhun Saraç tasarladı. Tamamen el işçiliğiyle, modern çizgilerde hazırlanan smokinde, İtalya’dan getirtilen özel kumaşlar kullanıldı ve saten detaylara yer verildi.

İdo Tatlıses düğün hazırlıklarına hız verdi Sünnetlik babadan damatlık oğuldan

 

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber