Geri Dön

İkbal Gürpınar kimdir, kaç yaşında? Koronavirüse yakalanan İkbal Gürpınar'ın sağlık durumu nasıl?

İkbal Gürpınar kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle babası iki ay önce kaybeden Gürpınar geçtiğimiz günlerde kendisinin de koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Tedavisine devam edilen TV sunucusu bu kez de koronavirüs nedeniyle annesini kaybetti. Peki İkbal Gürpınar kimdir, kaç yaşında? Sağlık durumu nasıl?

İkbal Gürpınar kimdir, kaç yaşında? Koronavirüse yakalanan İkbal Gürpınar'ın sağlık durumu nasıl?

İkbal Gürpınar kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını duyuran TV sunucusu İkbal Gürpınar geçtiğimiz aylarda Covid-19 nedeniyle babasını kaybetmişti. Tedavisine devam edilen İkbal Gürpınar'a bir acı haberde annesinden geldi. İkbal Gürpınar'ın annesi Neriman Dönmez koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

İKBAL GÜRPINAR'IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

İkbal Gürpınar'ın sağlık durumuna ilişkin oğlu Alperen Gürpınar açıklamalarda bulundu. Annesinin sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Alperen Gürpınar yoğun bakımdan normal servise çıktığını ve tedavisine burada devam edileceğini duyurdu.

İKBAL GÜRPINAR KİMDİR?

İkbal Gürpınar 1969 Yılında Kırıkkale'de doğdu.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İş İdaresi Bölümü'nde 1 yıl okuduktan sonra 1990'da girdiği Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nden 1994 yılında mezun oldu. 1994-1995 yılında TRT'de "25.Saat" isimli programla televizyona ilk adımı atmıştır.

Ardından Ortadoğu Amme İdaresi'nde ithalat ihracat elemanı sertifika programına katılıp bitirmiştir. Kısa bir süre restoran zincirleri kuran bir firmada Halkla İlişkiler ve Franchising müdürlüğü yapmıştır. TRT Gap'ta çeşitli programlar sunmuş, 1998-2000 yılları arasında TRT'de çalışıp, bir hastanede halkla ilişkiler müdüreliği yapmıştır. 2006 yılında ise Kanal D'de "İkbal'le Yaşama Dair" adlı programı sunmuştur.

Albümleri :

Sen gittin gideli

Kitapları :

İkbal'den Masallar
İkbal Gürpınar'la Ramazan sofrası
Yemek Tarifleri; Türk ve Dünya Mutfağı
Aşkın Bir Yüzü; Erkek ve Kadın Gözüyle
Benim Hâlâ Umudum Var
İkbal'le Küçük Mutluluklar; Gün Doğdu
İkbal Gürpınar'dan Yemek Tarifleri
İkbal'le Küçük Mutluluklar
İçimden Geldiği Gibi
Günaydın Gece

Zeynep Tokuş ile eşinin yoga videosu gündem olduOyunculuğu bırakıp yoga eğitmenliği yapmaya başlayan Zeynep Tokuş, eşi Erdem Yılmaztürk ile yoga öncesi ısınma hareketleri yaparken çekilen videolarını sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet