Geri Dön

İki dakikalık aşk itirafı!

Bahar Şahin, milli futbolcu Dorukhan Toköz’le birlikteliğini, Instagram’dan paylaştığı fotoğrafla duyurdu. İspanya’ya transfer olacağı iddia edilen Toköz’ün,Şahin’le orada yaşayacağı öğrenildi

İki dakikalık aşk itirafı!

Son dönemde oynadığı dizilerle adından söz ettiren Bahar Şahin, Beşiktaşlı milli futbolcu Dorukhan Toköz’le aşkını, Instagram’dan ilan etti. Oyuncu, sevgilisiyle bir karesini paylaşıp, “Lovelandık” diye yazdı. Şahin, kareyi iki dakika sonra sildi. İkilinin iki aydır birlikte olduğu ve bunu yakın çevresi hariç sır gibi sakladıkları konuşuluyor.

Çiçeği burnunda sevgililerin önümüzdeki sene İspanya’da yaşayacakları söyleniyor. Beşiktaş’la sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Toköz’ün, İspanya’nın Celta Vigo takımıyla anlaştığı iddia edildi. Çiftin, İspanya’da havuzlu, müstakil ev baktıkları öğrenildi. Futbolcunun İspanya’ya transfer olması durumunda ise Şahin, önümüzde sezon ekranda olmayacak.

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet