Geri Dön

İki ekran yüzü fena kapıştı

CNNTürk'ün iki ekran yüzü twitter'da fena kapıştı.

İki ekran yüzü fena kapıştı

CNN Türk'ün iki ekran yüzü dün Twitter'da fena kapıştı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün CNN Türk'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programına konuk olmasının ardından Cüneyt Özdemir ilginç bir salvo ile Aysever'i eleştirdi. Ardından iki isim Twitter'da çarpıcı bir polemiğe giriştiler.

Aysever'in, Kılıçdaroğlu'na sorduğu soruları kendi yazısından alıntıladığını öne süren Cüneyt Özdemir'e Aysever'den "şöhret oldun, adam olamadın" yanıtı geldi.

BENİM YAZDIĞIMI UNUTMUŞ

İki ekran yüzü fena kapıştı

Cüneyt Özdemir önce Twitter'daki hesabından: "Enver Aysever'i kutlarım, bu yazımdaki bütün unsurları Kılıçdaroğlu'na soruyor, benim yazdığımı unutmuş o kadar." diyerek yazısının linkini paylaştı.

EKRAN İNSANI ŞÖHRET YAPAR ADAM YAPMAZ

Enver Aysever ise Cüneyt Özdemir'in bu mesajına karşılık şunları yazdı: -Yurt dışında yaşayan bir tv programcisi hakkimda atıp, tutmus... sanırım köşe de yazıyor. bugüne dek hiç okumadım. -Eminim kendini dünyanın merkezi sayıyor. Lakin ben ancak fikir adamlarını okur, ciddiye alirim. -Mert insanları, arkadan konuşmayani... - şimdilik diyeceğim bu... - iki tip insan var, patronu alın teri olanlar ve patron için alınteri dökenler! - son söz: ekran insanı sadece sohret yapar, adam yapmaz!.

İki ekran yüzü fena kapıştı

Kaynak: Gazeteciler.comMagazin Haberleri Bülteni (20 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber