Geri Dön

İlhamı Miyazaki

Berlin Film Festivali'nde uzun zamandır beklenen filmi Isle of Dogs için basın toplantısı düzenleyen Wes Anderson, Hayao Miyazaki'ye göndermelerde bulundu.

İlhamı Miyazaki

Filmin senaryosunda birlikte çalıştığı Roman Coppola, Jason Schwartzman ve Kunichi Nomura ile kameraların karşısına geçen ABD'li yönetmen Wes Anderson, "Birlikte 'çöplüğe terk edilmiş bir grup köpek hakkında bir film yapalım' diyerek projeye başladık. Kabul edelim çok orijinal bir fikir olmayabilir. Ama aynı zamanda Japonya ve Japon kültürüyle ilgili de bir şeyler yapmak istiyorduk. Özellikle Miyazaki ilhamım" dedi.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber