Geri Dön

Naomi Campbell: İnanmıyorum, hissediyorum

Dünyaca ünlü model Naomi Campbell, 2021’in harika geçeceğini belirterek, “Aslında ben bunun olacağına inanmıyorum; olacağını hissediyorum. Asıl meselede bu” dedi.

Naomi Campbell: İnanmıyorum, hissediyorum

Naomi Campbell, Kenya’da i-D dergisine özel pozlar verdi. Model, “Kenya’dayken her zaman yoğun olurum. Şu anda koronavirüs nedeniyle biraz daha dikkatli davranıyorum ama yine de yetimhanedeki çocuklara destek oluyorum ve onların üzülmesini istemiyorum. Ulaşabildiğim kadar insana ulaşmaya çalışıyorum, farkındalığı yaymak istiyorum” dedi.

Fotoğraflarını Luis Alberto Rodriguez’in çektiği Campbell, Afrika’nın güzelliğine vurgu yaprak, “Artık insanlar gerçek güzelliğin burada olduğunu anlamaya başladı. Gizli hazineleri çok fazla... Ben 1994’ten beri geliyorum ve hâlâ yeni bir şeyler keşfedebiliyorum” şeklinde konuştu.

Model, 2021 içinse şunları söyledi:
“Anlamamız gereken son birkaç şey kaldığını düşünüyorum. Hiçbir şey bir gecede yok olmaz fakat ilk çeyrekte bu konuyu kapatmamız gerekir. Sonrasında harika bir yılın bizi beklediğinden şüphem yok. Aslında ben bunun olacağına inanmıyorum; olacağını hissediyorum. Asıl mesele de bu.”

Magazin Haberleri Bülteni (14 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet