Geri Dön

Instagram’da ilan-ı aşk

Özcan Deniz, İranlı modacı Samar Dadgar’a aşkını Instagram’dan ilan ederek, duygusal mesaj yazdı

Instagram’da  ilan-ı aşk

Modacı ise, “Gülüşüne dünyaları vermeye hazır olduğum. Damarlarıma aşk pompalayan, karnımın içinde asırlardır kelebekler uçuşturan. Çok şey öğrendiğim, canım yoldaşım, sırdaşım, her şeyi danışabildiğim, bana hayatımda imkansız diye bir şey olmadığını gösteren değerlim. Gözyaşlarımın, gamzemin, kahkahalarımın ve en güzel yıllarımın anlamı, nefesimi kesen adam. Ömrümsün. Sen bana can oldun, ben de canımın değerini bileceğim” karşılığını verdi.

Oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan’la velayet ve şiddet davası devam eden Özcan Deniz (49), İranlı modacı Samar Dadgar’a (26) aşkını Instagram’dan ilan etti. Dadgar’ın Instagram’dan paylaştığı kareye şarkıcı, “Tam kaybettim dendiği zaman bulunansın. Vicdansın, baharsın, denizsin ve kumsalsın... Küçük kalbinle koca dünyaya kafa tutansın... İyi ki de inatsın ve sabırsın. Onca yokluğa, sahiplerin arasında nadide bir varsın” diye yazdı.

Behzat Uygur'dan güldüren paylaşım! İzzet Yıldızhan'dan 1000 Euro isterse ne olur?Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Behzat Uygur, bu sefer de İzzet Yıldızhan'ın balkonda şarkı söylediği videosunun üzerine bir kurgu yaptı. Videoda Yıldızhan'dan 1000 Euro borç isteyen Uygur'u izleyenler kahkahaya boğuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet