Geri Dön

İrem Sak ve Furkan Korkmaz'ın baş başa Çeşme tatili!

Oyuncu İrem Sak (35)'ın bir süredir aşk yaşadığı kendisinden 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz ile ilişkisi dolu dizgin devam ediyor. Sak ve Korkmaz, uyumlu giyim tarzları ile Çeşme'de objektiflere yansıdı. İki sevgili gün boyu plajda oturarak sohbet etti.

İrem Sak ve Furkan Korkmaz'ın baş başa Çeşme tatili!

Geçtiğimiz yıl Seçkin Süngüç ve Fezi Altun'un ''Bize Kaldı'' Youtube kanalına konuk olan İrem Sak, sevgilisi olup olmadığı sorusuna verdiği yanıtla gündem olmuştu.

Güzel oyuncu, "Hiç seni sevgilinle görmedik. Hiç erkekle bir ilişkin oldu mu?" sorusunu, "Evet görmediniz. Denk gelmedi. Çekemediler. Sevgilim oldu en son 2017'de ayrıldık. Üç yıldır sevgilim yok" şeklinde cevaplamıştı.

"SEKTÖRDEN BİRİYDİ"

Sunucunun "E benim bildiklerim ne o zaman" sorusu üzerine ise İrem Sak, "Sevgili sordun sevgilim olmadı" ifadelerini kullanmıştı. Oyuncunun sevgilisinin kim olduğu merak konusu olurken, Sak "Sektörden biriydi" yanıtını vermişti.

İrem Sak ve Furkan Korkmazın baş başa Çeşme tatili

"EVET, HAYATIMDA BİRİ VAR"

Geçtiğimiz aylarda özel hayatını hakkında açıklamalarda bulunan 35 yaşındaki güzel, 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz ile aşk yaşadığını ilk kez itiraf etti. Sak, "Hayatınızda biri var mı?" sorusunu "Evet, hayatımda biri var. En son duyduğunuz şey doğruydu" şeklinde cevapladı.

Daha önce Furkan Korkmaz birlikte görüntülenen oyuncu, o dönem bu ilişkiyi yalanladığının hatırlatılması üzerine, "Siz de inandınız mı?" şeklinde karşılık verdi.

İrem Sak ve Furkan Korkmazın baş başa Çeşme tatili

"SİZ NEREDEN ÇIKTINIZ?"

İkili, Eylül 2021'de Yeniköy'de bulunan bir kebapçı girişinde objektiflere yakalanmıştı. Bir anda basın mensuplarını karşısında gören İrem Sak, ne yapacağını şaşırmış, "Aman, siz nereden çıktınız?" demişti.

İrem Sak ve Furkan Korkmazın baş başa Çeşme tatili

Sevgilisinin arkasından koşar adım mekana giren Furkan Korkmaz, soruları yanıtsız bırakmıştı. Oyuncunun menajeri ise hemen gazetecileri arayarak, "Onlar sadece iki yakın arkadaş. Aralarında 11 yaş var" sözleriyle aşkı yalanlamıştı.

İrem Sak ve Furkan Korkmazın baş başa Çeşme tatili

"SADECE ARKADAŞIZ"

Birkaç gün sonra Etiler'de görüntülenen Sak, aşk dedikodularıyla ilgili olarak, sanat camiasının klişe cevaplarından birini vermişti: 

Yemek yedik beraber sadece, arkadaşız.

GÜN BOYU SOHBET ETTİLER

İrem Sak, basketbolcu sevgilisi Furkan Korkmaz'la önceki gün Çeşme Dalyan The Beach Of Momo'da görüntülendi. NBA’de Philadelphia 76ers’da forma giyen milli basketbolcu Korkmaz ile oyuncu, beach'te kendileri için ayrılan localarına geçerek oturdu. Baş başa ilk yaz tatil sezonunu Çeşme'de açan iki sevgili gün boyu oturarak sohbet etti.

İrem Sak ve Furkan Korkmazın baş başa Çeşme tatili

TEREDDÜTLÜ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Bir ara yerlerinden kalkarak beach'in içine giren sevgililer daha sonra tekrar yerlerine döndü. Her seferinde sağa sola bakan iki sevgilinin tereddütlü halleri dikkat çekti. Yerlerinden kalkmadan saatlerce konuşan Sak ve Korkmaz, uyumlu giyim tarzları ile de objektiflere yansıdı. Bir ara çantasından fotoğraf makinasını çıkaran Sak, sevgilisi Korkmaz’ın fotoğraflarını çekti.

İrem Sak ve Furkan Korkmazın baş başa Çeşme tatili

HIZLI ADIMLARLA İÇERİ GİRDİ

Korkmaz’ın özel aracı ile evlerinin yolunu turan iki sevgiliden, önce önce araçtan inen Korkmaz oldu. Korkmaz, etrafa baktıktan sonra bahçe kapısının şifresini açtı. Ardından ünlü oyuncu hızlı adımlarla içeri girdi.

İrem Sak ve Furkan Korkmazın baş başa Çeşme tatili

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber