Geri Dön

Iris Law imajını değiştirdi

İngiliz sinema oyuncusu Jude Law'ın Sadie Frost ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Iris Law, saçlarını kestirdi. Kendini oyuncak bebeğe benzeten 20 yaşındaki model, son halini de takipçileriyle paylaştı.

Iris Law imajını değiştirdi

2003 yılında yollarını ayıran oyuncu Jude Law ile Sadie Frost'un kızı Iris Law da anne ve babası gibi gösteri dünyasında adından söz ettiriyor. Dört yıldır modellik yapan 20 yaşındaki Law, imaj değişikliğine gitti.

SAÇLARINI KESTİRDİ
Iris Law, saçlarını kestirdi. Sosyal medya hesabını aktif kullanan Law, son halini takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Genç model, geçtiğimiz gün bu görüntüsünü oyuncak bebeğe benzetti. Kendini bu bebekle kıyasyalan Iris Law, bu kareyi Instagram hesabından yayınladı.

Iris Law imajını değiştirdi

İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber