Geri Dön

Irmak Arıcı: Babam 'Bu kapıdan çıktığında bir daha gelemezsin' dedi

Geçtiğimiz ağustos trafikte bir sürücüyle yaşadığı kavgayla uzun süre gündemde kalan şarkıcı Irmak Arıcı, İpek Açar'ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan 'İpek Yolu' programına konuk oldu.

Irmak Arıcı: Babam 'Bu kapıdan çıktığında bir daha gelemezsin' dedi

İpek Açar'ın konuğuna müzik yolculuğunu sorması üzerine Irmak Arıcı, "Babam bağlama çalıyordu, ablam da müzik öğretmeni. Ortaokulda şarkı sözü yazıyordum, yazma aşkım okulda başladı. Annemle babam Türk Sanat Müziği korosuna gidiyorlardı, altı yıl onlarla koroya gidip geldim. Yeni nesil olarak adım geçse de, Türk Sanat Müziği'ni çok severim, türkü çok severim, daha kıymetli geliyor bana" yanıtını verdi.

"BABAM ŞİMDİ MUTLU"
Genç şarkıkcı, "Babam müzik yapacağımı öğrenince 'Bu kapıdan çıktığında bir daha gelemezsin' dedi. Kurtlar sofrasıydı, haklıydı. Ama veterinerlikte de kurtlar sofrası vardı. Ama babam şimdi mutlu" şeklinde konuştu.

"VETERİNERLİK YAPMAK İSTİYORUM"
Eğitimini aldığı veterinerlik mesleğini yapmak istediğini dile getiren Arıcı, "Veteriner hekimlere daha çok değer verilmesini istiyorum. Okurken de çalışırken de çok zor bir meslek. Derdini anlatamayan canlarla uğraşıyorlar. Veterinerlik yapmak istiyorum" dedi.

Irmak Arıcı: Babam Bu kapıdan çıktığında bir daha gelemezsin dedi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber