Geri Dön

Işıl Sergen ile Burak Sergen arasındaki nafaka davasında karar

Oyuncu Işıl Sergen, çocuğunun nafakasını ödemediği iddiasıyla 2018 yılında boşandığı eski eşi ve meslektaşı Burak Sergen’e dava açmıştı. Eski eşler arasındaki dava sonuçlandı.

Işıl Sergen ile Burak Sergen arasındaki nafaka davasında karar

Burak Sergen ile 19 yıl evli kaldığı meslektaşı Işıl Sergen, 15 Mart 2018’de boşandı. Mahkeme, oyuncu çiftin çocuğu Cansın'ın velayetini Işıl Sergen’e verdi. Karara göre, Burak Sergen çocuğu için aylık nafaka ödeyecekti.

Ancak Işıl Sergen’in iddiasına göre, oyuncu çocuğunun nafakasını ödememeye başladı. Işıl Sergen de eski eşi hakkında icra takibi başlattı. Sergen’in itirazı üzerine icra takibi durdu.

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; Işıl Sergen, Aile Mahkemesi’ne başvurarak Burak Sergen’in itirazının iptali için dava açtı. Yaklaşık bir yıldır süren davanın karar duruşmasında mahkeme, Burak Sergen hakkında başlatılan 15 bin liralık icra takibinin devamına hükmetti.

Mahkeme, Burak Sergen’in 15 bin lirayı faiziyle birlikte ödemesine karar verdi.

Işıl Sergen ile Burak Sergen arasındaki nafaka davasında karar

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber