Geri Dön

Işıl Yücesoy paylaştı: İki kare arası tam 40 yıl!

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan usta oyuncu Işıl Yücesoy, sosyal medya hesabında 40 yıl önce çekilen gençlik fotoğrafını ve şimdiki halini takipçilerinin beğenisine sundu.

Işıl Yücesoy paylaştı: İki kare arası tam 40 yıl!

Işıl Yücesoy, sosyal medya hesabında 40 yıl önce çekilen gençlik fotoğrafını ve şimdiki halini paylaştı. Yücesoy, fotoğrafın altına "İki kare arası tam 40 yıl 1981- 2021... Fark etmeden benzer pozu vermişim... Ne çok anı, ne çok yaşanmışlık... Her anına bin şükür... " notunu düştü.

Işıl Yücesoy paylaştı: İki kare arası tam 40 yıl

ANNEANNE OLDU
Öte yandan usta oyuncu Işıl Yücesoy'un kızı Meneviş Cılızoğlu, geçtiğimiz mayıs ayında anne olmuştu. Anneanne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü isim, zaman zaman torunuyla verdiği pozları da takipçileriyle paylaşıyor.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber