Geri Dön

İspanya'da Cansu Dere rüzgarı

Cansu Dere, Madrid’de düzenlenen törende ‘Bireysel Başarı’ ödülüne layık görüldü. Oyuncuya, büyük ilgi gösterildi

İspanya'da Cansu Dere rüzgarı

Oynadığı dizilerle İspanya’da büyük hayran kitlesine sahip Cansu Dere, Türk-İspanyol Resmi Sanayi ve Ticaret Odası tarafından düzenlenen törende, ‘Bireysel Başarı’ ödülünü kazandı. Kanal D’de ekrana gelen ‘Sadakatsiz’ dizisinde yer alan oyuncu, İspanya’nın Madrid şehrindeki Four Seasons Otel’de düzenlenen etkinlikte, ilgi odağı oldu.
Başta kültürel olmak üzere iki ülke arasındaki ilişkilerin, çeşitli alanlarda geliştirilmesine yapmış olduğu katkılardan dolayı jüri tarafından bu sene ödüle layık görülen Dere, “Mesleğimi çok severek yapıyorum ve karşılığında yurt dışında da ödüllendirilmekten gurur duydum. Bu kısa ziyarette İspanyol izleyicisinin ilgisinden ve sevgisinden çok mutlu oldum” dedi.

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber