Geri Dön

İstanbul'da gençleşecek!

BAFTA ödüllü İngiliz televizyon yıldızı Sophie Hermann, kök hücre tedavisi için İstanbul’a geliyor

İstanbul'da gençleşecek!

BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) ödüllü ‘Made in Chelsea’ dizisindeki başarılı performansıyla tanınan, İngiliz televizyon yıldızı Sophie Hermann, gençleşmek için Türkiye’ye geliyor. Hermann’a, İstanbul ve Londra’da çalışmalarını sürdüren plastik cerrah Doç. Dr. Tunç Tiryaki kök hücre tedavisi uygulayacak. 

Johnny Depp ile yaşadığı ilişkiyle de tanınan oyuncu, yarın geleceği İstanbul’da üç gün kalacak. Hermann, “Bu ikinci ziyaretim olacak. İlkinde tarihi yerleri gezme fırsatı bulamamıştım. Özellikle Kapalıçarşı’yı çok merak ediyorum. Türk arkadaşlarımdan, mutfağınızın ne kadar iyi olduğunu sık sık duyuyorum. Güzel lezzetleri tadacağım için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber