Geri Dön

İşte Benim Stilim 14 Şubat eleme gecesinde kim elendi?

TV8 ekranında dün akşam yayınlanan İşte Benim Stilim'de eleme gecesi heyecanı vardı. Tv8'in sevilen yarışma programı İşte Benim Stilim’den bu hafta elenen isim belli oldu. 14 Şubat'ta ekrana gelen İşte Benim Stilim eleme gecesinde kim elendi? Eleme gecesinin sürpriz konuğu kim oldu, işte o ayrıntılar...

İşte Benim Stilim 14 Şubat eleme gecesinde kim elendi?

Tv8'de yayınlanan İşte Benim Stilim’de bu hafta yarışmaya veda eden isim belli oldu. Yarışmacıların kıyafet balosu konseptiylr podyuma çıktıkları yarışmada, bir kişi daha yarışmaya veda etti. eleme gecesinde jüriden en düşük puanı alan isim Almila Kuroğlu oldu. Yarışmacılar ise Maria Surina 'nın adını verdi. Son yapılan oylama ile bu hafta Almila Kuroğlu elendi ve stüdyoyu ağlayarak terketti.

Bu hafta 3 isim koruma altında olduğu için adları söylenemedi. Zeynep Öztürk , Gülay Hançer ve Melisa Şahin taç giydikleri için elenme korkusu yaşamadılar. İşte Benim Stilim Eleme Gecesi’nde; İvana Sert sergilediği “Hip Hop” dansıyla geceye damgasını vuracak,Ayshe,Cem Belevi,Simge ve Yankı Alperbeğenilen şarkılarını seslendirdi.

İşte Benim Stilim’in bu hafta sonu yapılacak eleme gecesinin konuk jüri üyesi oyuncu “Ersin Korkut” oldu.

Programda ayrıca; Ayshe, Cem Belevi, Simge ve Yankı Alper şarkıları ile renk kattı. 10 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yaptılar. Gecenin konsepti ise “Kostüm Partisi”. Kostüm Partisi kıyafeti ile ekrana gelen yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarıştı. Birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşandı. Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim oldu?

İşte Benim Stilim 14 Şubat eleme gecesinde kim elendi


İşte Benim Stilim eleme gecesi performansında jüriden en düşük puanı alan üç isim çıktı. Bu isimler Zeynep Öztürk , Maria Surina ve Almina Kuroğlu oldu. Zeynep Öztürk taç sahibi olduğu için elenme riskinden kurtuldu. Maria ve Almina arasında ise hafta içindeki yıldız sayısına bakılındı ve elenmek üzere kalan isim Almila Kuroğlu oldu. Elenmek üzere diğer ismi ise yarışmacılar belirledi ve Maria Surina 'nın adını verdiler. Jürinin önüne son karar için Almila ve Maria çıktı.

JÜRİNİN OYLARI
Kemal Doğulu Maria Surina gitsin dedi.
Uğurkan Erez Maria Surina gitsin dedi.
İvana Sert Almila Kuroğlu gitsin dedi.
Nur Yerlitaş da Almila ismini verdi.

Jüride yine bir bir klasik oldu ve kim gitsin kararı konuk jüri üyesi Ersin Korkut 'un oyunu kaldı. Ersin Korkut da Almila Kuroğlu 'nun adını verdi. İşte Benim Stilim 'de bu hafta Almila Kuroğlu elendi ve stüdyoyu ağlayarak terketti.

Almila Kuroğlu Kimdir?

19 yaşında ve rahatlığa önem veren bir giyim tarzı var. Ucuz alışverişler yapmayı seviyor. 15 parçayı 50 TL’ye aldığı bile oluyormuş. Saçlarını, okulunu ve arkadaşlarını değiştirmeyi seviyor. Hayatta en korktuğu şey arı. Hayatta asla yapmam dediği şey ise; lokum yemek.

İşte Benim Stilim 14 Şubat eleme gecesinde kim elendi


İŞTE BENİM STİLİM ELEME GECESİ KAVGA
İşte Benim Stilim eleme gecesinde konuk jüri üyesi Ersin Korkut oldu. Jüri üyeleri eleme gecesine renk katan Ersin Korkut 'un tarzını yorumlarken eğlenceli anlar yaşandı. Eleme anında ise Bu Tarz Benim kızları arasında yine kavga çıktı. Hedefteki isim ise Maria Surina oldu. Maria 'ya ağır eleştiriler gelince onun karşılığı da sert oldu.

Magazin Haberleri Bülteni (24 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet