Geri Dön

İşte Kaan Tangöze'nin ifadesi: Çocuklar darp edildi

Eski eşi Seçkin Piriler’i darp ettiğini iddia edilen şarkıcı Kaan Tangöze, önceki gün Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne giderek ifade verdi. Suçlamaları kabul etmeyen rockçı, asıl şiddet görenin kendisi ve çocukları olduğunu söyleyerek, Piriler’den şikayetçi oldu.

İşte Kaan Tangöze'nin ifadesi: Çocuklar darp edildi

Kaan Tangöze’nin avukatı, basına yolladığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Müvekkilimin büyük oğlunun, annesi tarafından şiddet gördüğü kanıtlanmıştır. Tangöze, bu olayı sessizce çözmeye çalışmıştır. Ancak olay günü eski eşinin kendisi ve çocuklarına yönelik şiddet eylemlerine engel olmaya çalışırken, 4.5 yaşındaki oğlu kucağındayken özellikle yüzüne darbeler almıştır. Bu darp raporu ile kanıtlanmıştır. Müvekkilim aynı gece 8 yaşındaki oğlunun da darp edilmesi nedeniyle Piriler’i Emniyet Birimleri ve Aile Bakanlığı’na ihbar etmiştir."

Seçkin Piriler’in menajeri, “İddialar tamamen asılsız ve şiddet olayından kurtulmak için başvurulan bir yoldur. Biz bu olaylara çocukların karıştırılmasından yana değiliz” ifadelerini kullandı.

İzzet Yıldızhan bayramda çocuklarına altın taktı!Dokuz çocuk babası ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, çocuklarına para vermek vermek yerine altın taktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber