Geri Dön

IVANA MI ÖZLEM Mİ?

Ece Erken’in attığı tweetler muamma oldu! Eski sevgilisi Akın Altan’la yakınlaşan kişiyi kasteden Erken’in; Özlem Yıldız’ı işaret ettiği konuşuldu ancak açıklamalarıyla akıllarda soru işareti bıraktı.

Sunucu Ece Erken’in eski sevgilisi Akın Altan, Çağla Şıkel’in doğum günü partisinde İvana Sert ile Özlem Yıldız’ı yakın markaja almıştı. O gecenin sonunda Ece Erken Twitter’a “Çocuklu, yeni boşanmış kadın; eski kocasının arkadaşıyla öpüşemez. Kadın dediğin ağır olacak. Yeni boşanmış kadınlardan kork” diye yazmıştı. Bu tweetlerin ardından; Erken’in, eski sevgilisi Akın Altan’ı, arkadaşı Özlem Yıldız’la bir barda bastığı ve Twitter’dan ağır ithamlarda bulunduğu konuşulmuştu ama Erken bu iddiaları yalanladı..

“Biz meşhur ettik”
Bir televizyon programına bağlanan Erken, şunları söyledi: “Ben bir barda Özlem ve Akın’ı basmadım. İnsanları, biz kadınlar meşhur ettik, havaya soktuk. Sanki birkaç kadının paylaşamadığı adam var ortada... Bana, ‘Seni çok seviyorum... Bana dön!’ diye mesajlar atıyordu. Sonra onunla ilgili çok şey duyunca sinirlendim. Öyle bir tweet attım.” Erken açıklamalarına şöyle devam etti: “Özlem’le Akın birlikte olsa mutluluklar dilerdim. Özlem, ‘Akın’ın A’sını duymak istemiyorum’ dedi. Ben de böyle bir şey olacağına inanmamıştım zaten..” ‘Yeni boşanmış kadın’ derken, Özlem Yıldız’ı kastetmediğini söyleyen Erken, “Bahsettiğim başka kişilerdi. Doğum gününde sarmaş dolaş danslar edilmiş” dedi. “Yolu açık olsun” “Bahsettiğiniz kişi İvana Sert mi?” sorusu üzerine sessiz kalan sunucu “İçeride yaşananları anlatan bir arkadaşım vardı. ‘Ece burada olanları görsen, gözlerine inanamazsın’ dedi. Kimseyi kıskanmıyorum. Çünkü zaten ayrılan kişi benim. Bu ilişkinin bu kadar uzamasından dolayı çok pişmanım” şeklinde konuştu. “Yakın zamanda Akın Altan’la evlenecektiniz?” sorusunaysa Erken, “Niye hatırlatıyorsun? Allah yolunu açık etsin. Ben aşk konusunda talihsiz bir kadınım” dedi.

KiMSEDEN KORKUM YOK
İvana Sert, Ece Erken’in attığı tweet’lerle igili, “Benim Akın Altan’la bir alakam yok. Kimseden korkum da yok ayrıca. Beni böyle şeylere karıştırmayın! O gün ne yaptığımı çok merak ediyorsanız, Çağla Şıkel’e sorun” dedi.

SiNAN’DAN SONRA AKIN’LA DERTLEŞTiM
İşadamı Sinan Serter’le yedi yıllık evliliğini kısa bir süre önce sonlandıran Özlem Yıldız, “Çağla Şıkel’in doğum gününde Akın da vardı. Zaten birbirimizi 17 yıldır tanıyoruz. Sinan’la boşanırken de Akın’la konuşup, dertleşmiştim. O gece Çağla’nın doğum gününden yalnız ayrıldım. Taksi geldi, bindim. Akın Altan, birkaç dakika sonra kapıyı açıp, araca bindi. Şoke oldum. Aramızda bir ilişki söz konusu değil” dedi.

Magazin Haberleri Bülteni (4 Temmuz 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber