Geri Dön

'İyi ki Doğdun Kayahan' anma konserinde Nilüfer sürprizi

Vefatından sonra her yıl İpek Açar tarafından düzenlenen Kayahananma konserinin 4’üncüsü bu yıl 25 Mart’ta Torun Center Artı Sahne’de gerçekleşecek. Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek konserin geliri, İpek Açar’ın da destekçisi olduğu meme kanseri başta olmak üzere tüm kadın kanserleri konusunda toplumu bilinçlendirme ve maddi yetersizliği olan hastalara teşhis ve tedavide destek veren Pembe İzler Derneği'ne bırakılacak.

'İyi ki Doğdun Kayahan' anma konserinde Nilüfer sürprizi

Alex, Beste Açar, Betül Demir, Cansu, Cenk Eren, Derya Uluğ, Elif Buse Doğan, Emre Altuğ, Ferman Toprak, Hakan Aysev, İpek Açar, Keremcem, Onur Mete, Suat Suna, Ufuk Yıldırım, Yavuz Bingöl, Yeliz ve Yusuf Güney’in sahne alacağı gecenin maestrosu Alper Kömürcü olacak. şef Alper Kömürcü’nün kurucusu olduğu İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası, sahnede bu ünlü isimlere eşlik edecek.

SON DAKİKA NİLÜFER SÜRPRİZİ
Kayahananma konserinin son dakika sürprizi Nilüfer oldu. Konserde Nilüfer de sahnede olacak. Türk Pop Müziğinin en önemli kilometre taşlarından ve Kayahan'ın yakın dostu olan Nilüfer, bu büyük konserde yerini alacak. Gecenin biletleri Pembe İzler Derneği’nden temin edilecek.

28 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni28 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet