Geri Dön

İzzet Yıldızhan’ın nafaka davası düşürüldü

Şarkıcı İzzet Yıldızhan'a 15 yaşındaki kızının annesi, eski sevgilisi Gizem Şehnaz İzgi tarafından açılan nafaka davasının düşürülmesine karar verildi.

İzzet Yıldızhan’ın nafaka davası düşürüldü

İstanbul 11. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya taraf avukatları katıldı. Davacı Gizem Şehnaz İzgi'nin avukatı aracılığıyla mahkemeye sunduğu dilekçede, davadan vazgeçtiğini ve nafakadan feragat ettiğini belirtti. Mahkeme, İzgi’nin nafakadan feragat etmesi üzerine davayı düşürdü.

NE OLMUŞTU?
İzzet Yıldızhan, kızının annesi ve eski sevgilisi Gizem Şehnaz İzgi tarafından mahkemeye verilmişti. İzgi, Yıldızhan'ın aylık bin 785 TL nafaka ödediğini belirterek, bu miktarın 10 bin TL'ye çıkarılmasını talep etmişti.

İzzet Yıldızhan'ın evlilik dışı ilişki yaşadığı ve 15 yaşındaki kızı S.Y.'nin annesi Gizem Şehnaz İzgi, ünlü türkücünün kızıyla yeteri kadar ilgilenmediği gerekçesiyle nafakanın arttırılması için 2019 yılında dava açmıştı.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber