Geri Dön

Jada Pinkett Smith: Rahatsız edici olsa da sağlıklı!

Dünyaca ünlü aktör Will Smith'in eşi Jada Pinkett Smith, ilişkilerle ilgili düşüncelerini dile getirdi. Çiftlerin birbirlerine karşı dürüst ve açık olması gerektiğini savunan Smith, bu tip konuşmaların rahatsız edici ama çok sağlıklı olduğunu da sözlerine ekledi.

Jada Pinkett Smith: Rahatsız edici olsa da sağlıklı!

Hollywood yıldızı Will Smith ile 1997 yılından bu yana evli olan Jada Pinkett Smith, sunuculuğunu üstlendiği 'Red Table Talk' adlı sohbet programında Gwyneth Paltrow'u konuk olarak aldı.

"KİMSE SİZİN ZİHNİNİZİ OKUYAMAZ Kİ!"
Paltrow ile evli çiftlerin ilişkileri hakkında konuşan Smith, "Bu şöyle bir durum; güzel, eğer beni seviyorsan bilmek zorundasın. Eğer beni seviyorsan zihnimi okumak zorundasın. İşte bu çok büyük bir tuzak!" dedi. Gwyneth Paltrow da bu konuyla ilgili "Birisi sizin zihninizi okuyamaz ki" ifadelerini kullandı.

"RAHATSIZ EDİCİ OLSA DA SAĞLIKLI"
Jada Pinkett Smith, daha sonra "Bana neye ihtiyacın olduğunu, ne istediğini söylemelisin. Ve hepsinin de ötesinde ben de bu konuda sorumlu olduğumu biliyorum." dedi. Smith, çiftler arasındaki bu tip konuşmaların rahatsız edici ama çok sağlıklı olduğunu da sözlerine ekledi.

'Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan türkü söyledi! Sosyal medyada gündem olduKanal D ekranlarında yayınlanan 'Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konuklarının arasında yer alan Uğur Aslan, söylediği türkülerle hem program sunucuları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'yi mest etti hem de mimik ve hareketleriyle sosyal medyada viral oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber