Geri Dön

Jamie Dornan: 'Grinin Elli Tonu' serisinde oynamaktan pişman değilim

‘Grinin 50 Tonu’ (Fifty Shades of Grey) filmindeki 'Christian Grey' rolüyle tanınan oyuncu Jamie Dornan, kendisine yöneltilen eleştirilere rağmen bu seride oynama kararından pişman olmadığını açıkladı.

Jamie Dornan: 'Grinin Elli Tonu' serisinde oynamaktan pişman değilim

Jamie Dornan, British GQ Dergisi'ne yaptığı açıklamada, 'Christian Grey' rolünün ilk başta Charlie Hunnam'a verildiğinde aslında sevindiğini anlattı. Hunnam'ın çekilmesinin ardından rolü kabul eden oyuncu, çıplaklık ve iddialı sahnelerden ötürü gelecek eleştirilere hazırlıklı olduğunu söyledi.

39 yaşındaki aktör, "Filmler, kitaplardan uyarlamaydı ve kitaplara oldukça bağlı kalıyorduk. Hayran kitlesi kitapları seviyordu. Tutkuyla seviyorlardı, eleştirmenler ise hiç haz etmiyordu" dedi.

Jamie Dornan: Grinin Elli Tonu serisinde oynamaktan pişman değilim


"HER ŞEYİ BU SERİ SAYESİNDE YAPTIM"
Seride oynama kararından pişman olmadığını çünkü kariyerinde kendisini daha ileri taşıdığını dile getiren Jamie Dornan, "Kariyerimde attığım her adım, oynadığım tüm bu filmler, bunları bu seri sayesinde yapabildim" şeklinde konuştu.

'Yargı'da Engin'in cinayetindeki şüpheliler artıyor!Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımında; Neva, cinayet şüphelileri arasına giriyor. Ceylin ise Ilgaz’ın savcılıktan istifa ettiğini öğreniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber