Geri Dön

Jamie Lee Curtis'in oğlu Ruby trans birey olduğunu duyurdu

'Halloween' filmindeki 'Laurie Strode' rolüyle tanınan Jamie Lee Curtis'in oğlu Ruby, trans birey olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz yıl ailesine kadın olmak istediğini dile getiren 25 yaşındaki Ruby, anne ve babasına durumu yüz yüze söylemekten çekindiğini bu yüzden onlara mesaj attığını söyledi.

Jamie Lee Curtis'in oğlu Ruby trans birey olduğunu duyurdu

Hollywood'un yıldız isimlerinden Jamie Lee Curtis ile Christopher Guest'in oğlu Ruby, trans birey olduğunu duyurdu. Geçtiğimiz yıl anne ve babasına kadın olmak istediğini söyleyen 25 yaşındaki Ruby, konuyla ilgili süreci People Dergisi'ne anlattı.

Annie adında bir kız kardeşi olan Ruby, "Anne ve babama hakkımda bilmedikleri bir şeyi onlara söyleme ihtimali korkutucuydu" dedi.

Ruby, ailesine durumu yüz yüze söylemekten çekindiğini bu yüzden onlara mesaj attığını, ikisinin de kendisini hemen geri aradığını söyledi.

Jamie Lee Curtis ise bunu duyduğu zaman çok duygusallaştığını ve gözyaşlarını tutamadığını dile getirdi. Ruby'nin bu süreç boyunca her türlü desteği ailesinden gördüğü de aktarıldı.

Jamie Lee Curtisin oğlu Ruby trans birey olduğunu duyurdu

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber