Geri Dön

Jared Leto aşı karşıtı protestoda göz yaşartıcı gazdan etkilendi

Ünlü aktör Jared Leto, Roma sokaklarında tesadüfen arasına karıştığı aşı karşıtı protestoda göz yaşartıcı gazdan etkilendiğini gösteren video ve fotoğraflar yayınladı.

Jared Leto aşı karşıtı protestoda göz yaşartıcı gazdan etkilendi

Oscar'lı ünlü oyuncu Jared Leto, hafta sonu İtalya’nın Roma kentinde aşı karşıtı bir protestonun ortasında yanlışlıkla sıkışıp kaldıktan sonra göz yaşartıcı gazdan etkilendiğini söyledi.

49 yaşındaki ABD'li yıldız, sosyal medyada, "İtalya'da protestoya yakalandım. Anladığım kadarıyla aşı zorunlulukları / yeşil pasaportla ilgiliydi. Göz yaşartıcı gaza maruz kaldım" mesajıyla bir video yayınladı.

Leto, protestocuların polisle karşı karşıya geldiğini gösteren birkaç fotoğraf ve video paylaştı.

Reuters'e göre protestolar, İtalya'nın, tüm işçilerin Covid-19 yeşil pasaportuna sahip olmasını zorunlu kılan ilk Avrupa ülkesi olmasına tepki olarak gerçekleşti. Yasa, 15 Ekim'de yürürlüğe giriyor.

Jared Leto aşı karşıtı protestoda göz yaşartıcı gazdan etkilendi

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber