Geri Dön

Jennifer Lawrence'ın annelik heyecanı büyüyor

2019 yılında sanat galerisi işletmecisi Cooke Maroney ile nikah masasına oturan Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, ilk çocuğunu kucağına almak için geri sayıma başladı. Yeni filmi 'Don't Look Up'ın prömiyerinde boy gösteren Lawrence'ın karnının iyice belirginleştiği görüldü.

Jennifer Lawrence'ın annelik heyecanı büyüyor

Sanat galerisi işletmecisi Cooke Maroney ile mutlu bir evlilik sürdüren ve ilk bebeğini bekleyen aktris Jennifer Lawrence, geçtiğimiz gün başrolünü Leonardo DiCaprio ile paylaştığı 'Don't Look Up'ın prömiyerine katıldı.

Etkinlik için kolarını beyaz bir tül ile destekleyen ve yerlere kadar uzanan ışıltılı bir elbise giymeyi tercih eden Lawrence'ın karnının iyice belirginleştiği görüldü.

Bebeğinin cinsiyetini henüz açıklamayan 31 yaşındaki oyuncu, saçlarını da ensesinde topladı. Jennifer Lawrence'ın ayrıca filmdeki rol arkadaşlarıyla birlikte verdiği kırmızı halı pozları da dikkat çekti.

Jennifer Lawrenceın annelik heyecanı büyüyor

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber