Geri Dön

Johnny Depp o projede yer almıyor

Jack Sparrow rolünde Karayip Korsanları serisinin tüm filmlerinde yer alan ABD'li aktör Johnny Depp’in, en baştan çekilecek olan Disney’in yeni projesinde yer almayacağı öğrenildi.

Johnny Depp o projede yer almıyor

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan filmin senaristlerinden Stuart Beattie, Disney’in bir önceki film 'Dead Men Tell No Tales’in gişedeki başarısızlığı nedeniyle Karayip Korsanları’nda kapsamlı değişim planladığını aktardı.

Disney yöneticilerinin Depp’i yeni projede oynatmama kararında, aktörün artık 55 yaşında olmasının da etkisi olduğu ifade ediliyor.

Beattie, Karayip Korsanları’nın yeni versiyonunda, aralarında Deadpool’un yazarlarının da bulunacağı yeni bir senarist ekibinin çalışacağı bilgisini verdi.

Johnny Depp, Disney’e yaklaşık 4 milyar dolarlık gelir sağlayan serinin 5 filminde de rol almıştı. Karayip Korsanları 1’de Jack Sparrow rolü için 2004’te Oscar’a aday gösterilen Depp, ödülü Sean Penn’e kaptırmıştı.

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner’in ‘apaçi dansı’Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başarıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber