Geri Dön

Kaderimin Oyunu oyuncuları ve karakterleri: Kaderimin Oyunu dizisi nerede çekiliyor, konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var?

Kaderimin Oyunu dizisi ilk bölümü ile bu akşam izleyicilerle buluşacak. Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapımın yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak yer alıyor. Gül Abus Semerci ise dizinin senaryosunu yazıyor. Yayın hayatına yeni başlayacak olan Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncuları ve konusu ise araştırılıyor. Peki Kaderimin Oyunu oyuncuları kimler ve konusu nedir?

Kaderimin Oyunu oyuncuları ve karakterleri: Kaderimin Oyunu dizisi nerede çekiliyor, konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var?

Kaderimin Oyunu yayın hayatına başlamak için geri sayıyor. İlk bölümü ile bu akşam yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Sarp Apak, Akın Akınözü, Meriç Aral, Esra Dermancıoğlu ve birçok isim yer alıyor. Peki Kaderimin Oyunu oyuncuları kimler, nerede çekiliyor?

KADERİMİN OYUNU OYUNCULARI-KARAKTERLERİ

Öykü Karayel-Asiye

Sarp Apak-Mahir

Akın Akınözü-Cemal

Meriç Aral-Helin

Esra Dermancıoğlu-Zahide

Ülkü Duru-Nedret

Müfit Kayacan-Harun

Kaan Çakır-Raci

Iraz Akçam-Nergis

Yıldırım Özcan-Uğur

Ayça Koptur

Yeşim Gül Onur Bilge.

KADERİMİN OYUNU NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri Amasya'da başladı ve İstanbul'da devam ediyor.

KADERİMİN OYUNU DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Genç yaşında iki çocuğuyla mücadele veren, tüm yoksunluğuna rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin hayatı, gözünden sakındığı kızı Nergis’in başına gelen felaketle tepetaklak olur. Bunun üzerine kızını korumak uğruna, çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. İnsani duygularla onlara yardımcı olan ve arabasına alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve çocuklarının kaderini değiştireceğinden henüz habersizdir. Mahir sayesinde Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

 

Soğuk havaya aldırış etmeyen Pelin Akil mayoyla kara atladıBir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Barbaroslar' adlı dizide rol alan Pelin Akil, sosyal medyadaki mayoyla kara atlama akımına uydu. Mayo giyip evinin bahçesine çıkan iki çocuk annesi oyuncu, kendisi karların üzerine attı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber