Geri Dön

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi hızlı başladı

Star Tv'nin yeni dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün iyi bir başlangıç yaptı. Özcan Deniz'in başrolünde yer aldığı Kaderimin Yazıldığı Gün reyting sıralamasında oldukça başarılı bir grafik çıkardı.

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi hızlı başladı

Reytinglerde Sevindirdi:

Başrollerinde Ferah Zeynep Abdullah ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı 'Kurt Seyit ve Şura İstanbul' dizisinin değiştirilen yayın günü ve saatinin yerine gelen 'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisi kanalın yüzünü güldürdü. Özcan Deniz'in başrolünü oynadığı ve bölüm başı 90 bin TL'ye anlaştığı dizi ilk bölümüyle hem sosyal medyada, hem de reytinglerde üst sıraya yerleşmeyi başardı.

Yapımcılığını O3 Production Turkey’in üstlendiği başrollerinde Özcan Deniz'in yanı sıra Hatice Şendil, Gürbey İleri ve Begüm Kütük Yaşaroğlu'nun da yer aldığı dizi önceki akşam yayınlanan ilk bölümüyle beğeni topladı.

Dizi reytinglerde Tüm Kişiler'de üçüncü, AB'de ise dördüncü olurken sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Dizi yayınlandığı sırada Twitter'da '#ÖzcanDeniz', '#Gürbeyİleri' ve '#KaderiminYazıldığıGün' etiketleri günün en çok konuşulan konuları oldu.

İlk Bölümün konusu:

Her yıl olduğu gibi bu yılda Yörükhan ailesi Antakya’da buluşur. Nar hasatının ilk ürününü, herkese bolluk, bereket ve huzur getirmesi dileğiyle toplayacaklardır. Her şey yolunda giderken Kıymet Hanım’ın oğlu Kahraman’ı ve gelini Defne’yi kastederek söylediği “İnşallah kendi torunumuzu da görürüz…” sözü ortalığı karıştırır. Çocuk doğuramayan kadın olarak suçlanması Defne’yi çok üzer, Kahraman da bunun üzerine ailesine ağır konuşur. Bu olaydan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Defne, üzerindeki bu “eksikliği” gidermek için nasıl olursa olsun bir çocuk ister. Bu istek Kıymet Hanım için bulunmaz bir fırsattır. Gelini artık doğru yolu bulmuştur. Kendisi de bu uğurda elinden geleni yapacaktır. Gelini için bir taşıyıcı anne bulacaktır. Bu kişi kim olur diye düşünürken “kısmet” ayağına gelir… Elif… Antakyalı bu genç kız çok zor durumdadır. Başından bir felaket geçmiştir. Babası borçları için kendisini bir adama satmak üzereyken annesi karşı çıkmış, kazayla babasını öldürmüştür. Apar topar kaçarak, İstanbul’a gelmişlerdir. Anne yakalanıp hapishaneye girmiş, Elif ise hasta kardeşi Nazlı ile beş kuruşsuz ortada kalmıştır. Taşıyıcı anne bu genç kız olacaktır. Elif’in zaten itiraz edecek bir hali yoktur. Görev bittiğinde, Yörükhan ailesi bir “veliahta” kavuştuğunda, sessizce kaybolacak, kendi hayatına geri dönecektir.

Ama işler planlandığı gibi gitmez. Genç ve güzel Elif erkekler tarafından fark edilir. Nerede duracağı belli olmayan bir süreç başlamıştır.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN İLK BÖLÜM

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi hızlı başladı

Magazin Haberleri Bülteni (10 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber