Geri Dön

Kadir Çermik, 'Çukur'a veda etti

Yakın zamanda final yapacak olan 'Çukur' dizisinde peş peşe vedalar yaşanmaya devam ediyor. Dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen 'Çukur'da 'Emmi' karakterini canlandıran Kadir Çermik, diziden ayrıldı.

Kadir Çermik, 'Çukur'a veda etti

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş'ın yer aldığı 'Çukur' dizisi, dün akşam 126'ncı bölümüyle ekrana geldi. Dört yıllık ekran macerasına mayıs sonunda noktayı koyacak olan 'Çukur'a; 'Karaca', 'Celasun', 'Kulkan Erdenet'ten sonra 'Emmi' veda etti.

KURŞUN YAĞDIRDI
'Çukur'da 'Amca Cumali'ye rest çeken ve bildiklerini açıklayacağını söyleyen 'Emmi'nin sonu kötü oldu. 'Amca'nın kandırdığı 'Emmi', ölümüne kendi ayaklarıyla gitti. 'Amca Cumali', Emmi'yi kurşun yağdırarak öldürdü.

"'ÇUKUR'U O ADAMLARDAN KORU"
Silah seslerini duyan 'Yamaç' ise geldiğinde 'Emmi'nin son anlarına şahit oldu. 'Yamaç'ın kucağında son nefesini veren 'Emmi', "Çukur'u o adamdan koru" sözleriyle diziye veda etti.

"MUHTEŞEM BİR DENEYİM OLDU"
Kadir Çermik, son bölümün ardından diziye veda paylaşımı yaptı. Çermik, sette çekilen fotoğrafını paylaşarak, "Ne kadar şanslıyım. Çukur muhteşem bir deneyim oldu benim için. Herkesten çok şey öğrendim. Kameranın önünde arkasında kim vardıysa hep en iyisini yapmaya çalıştı. Herkese sonsuz teşekkürler. En çok da hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan seyircimize şükranlarımla" notunu düştü.

Kadir Çermik, Çukura veda etti

"'ÇUKUR' İÇİN YAŞADIN, SAVAŞTIN"
'Çukur' dizisinin sosyal medya hesabından da Kadir Çermik için veda paylaşımı yapıldı. Paylaşımda "'Çukur' için yaşadın, 'Çukur' için savaştın. Sonunda 'İdris'e kavuştun. Hoşça kal 'Çukur'un 'Emmi'si. Teşekkürler Kadir Çermik" ifadeleri yer aldı.

Kadir Çermik, Çukura veda etti

12 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni12 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet