Geri Dön

Kadir İnanır: Marmaris'e taşınmadım

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Kadir İnanır, Marmaris'e taşındığı ve orada yaşamaya başladığı yönünde çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Kadir İnanır: Marmaris'e taşınmadım

Kadir İnanır, önceki gün Etiler'de alışveriş yaptı. Bir erkek arkadaşı ile mağazaları gezen usta oyuncu, spor ürünleri satın aldı.

Mağaza çıkışında muhabirlerle karşılaşan İnanır, keyifli halleriyle dikkat çekti. Sorulara yanıt vermek istemeyen sanatçı, "Arkadaşlar maskelerimiz var, başka zaman konuşuruz" dedi.

"MARMARİS'TE YAZLIĞIM VAR"
Marmaris'e taşındığı ve orada yaşamaya başladığı yönünde çıkan haberlerle ilgili Kadir İnanır, "Orada yazlığım var, taşınma falan olmadı. Sadece pandemiden dolayı orada daha fazla vakit geçiriyorum" dedi.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber