Geri Dön

'Kağıt Ev' dizisinin yayın tarihi belli oldu

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın yer aldığı 'Kağıt Ev' dizisinin yayınlanacağı gün belli oldu.

'Kağıt Ev' dizisinin yayın tarihi belli oldu

Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın paylaştığı 'Kağıt Ev', ilk bölümüyle 19 Nisan Pazartesi Star Tv'de izliyiciyle buluşacak.

DİZİNİN KONUSU
'Cihan' (Erdal Beşikçioğlu) ve 'Aylin Fırtına' (Nur Fettahoğlu) oğulları 'Mert' (Nejat Uygur), büyük kızları 'Cemre' (Helin Kandemir) ve küçük kızları 'Melisa' (Bulut Teker) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadırlar.

Kağıt Ev dizisinin yayın tarihi belli oldu

Kariyerleri, evleri, hayatları kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Fırtına Ailesi’nin hayatı, verdikleri talihsiz bir karar ile bir anda değişecek, yıllarca büyük bir özen ve emekle kurdukları düzenleri ise bir gecede temellerinden sarsılacaktır. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

Magazin Haberleri Bülteni (6 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet