Geri Dön

Kahraman polise klip

İzmir Adliye Sarayı’nda geçen hafta teröristlerle çatışarak büyük faciayı önleyen kahraman şehit polis Fethi Sekin için birçok ünlü isim kamera karşısına geçerek “Benim adım Fethi Sekin” dedi

Kahraman polise klip

Adliye Sarayı’nda teröristleri fark ederek çatışmaya giren ve büyük bir faciayı önleyen kahraman şehit polis Fethi Sekin için ünlü isimler kamera karşısına geçti. Spor, sanat, medya ve iş dünyasının önemli isimleri, Sekin için hazırlanan klipte şehit polisin hikâyesini anlattı. Sekin’in şahadetinin ardından TRT tarafından hazırlanan klipte, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TRT Genel Müdürü Şenol Göka, TMSF Başkanı Şakir Ercan, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Arda Turan, Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Altan Düzyatan, Hande Yener, Oktay Kaynarca, Wilma Elles, Demet Akalın, Murat Boz, Fatih Terim, Murat Yıldırım, Mustafa Ceceli, Burcu Esmersoy, Cengiz Kurtoğlu, Kutsi, Emre Altuğ, Esra Erol, Pelin Çift, Hande Fırat, Oğuz Haksever, Şoray Uzun, TRT 1 Ana Haber Sunucusu Erhan Çelik ve bazı STK yöneticileri oynadı.

Kahraman polise klip

Olayı anlattılar

Şehidin cenaze görüntülerinin yer aldığı klipte, “Benim adım Fethi Sekin” diyen birçok ünlü isim ardından, Sekin’in dilinden terör saldırısı sırasındaki kahramanlığını ve sonrasını seslendirdi. Klip, Fethi Sekin’in şehit olmasının ardından okunan sala ile sona eriyor.

29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet