Geri Dön

Kalıpları yıkan koleksiyon

Dünyaca ünlü modeller, Wrangler Body Bespoke jean koleksiyonu için kamera karşısına geçip, şu çağrıyı yaptı: “Jeanler sizin kalıbınıza uymalı siz onlara değil!”

Kalıpları yıkan koleksiyon

Ana Maria Cioboata, Jewaria Luu ve Magdalena Zalejska’nın da aralarında bulunduğu dünyaca ünlü modeller, değişen güzellik standartları anlayışıyla kamera karşısına geçti. Wrangler Body Bespoke jean koleksiyonunun tanıtımını yapan güzeller, her bedene özel kalıp tasarlayan markayla ilgili, tüketicilere, “Jeanler size uymalı, siz değil” söylemini tanıttı. Eğlenceli geçen çekimlerin ardından katalog fotoğrafları basına servis edildi. Geleneksel sınıflandırma kurallarını yıkan marka, jean pantolonlarda her beden için yaptığı farklı uygulamalar ile her vücut tipi için kusursuz görünüm sağlıyor.

 

'Yargı'nın yeni tanıtımı yayınladı! Ceylin, Ilgaz’a teslim oluyorKanal D’de ekranlara gelen ‘Yargı’ dizisinin yeni bölümünden yayınlanan çarpıcı tanıtımda; Ceylin’in (Pınar Deniz) tüm inadını bir kenara bırakması ve Ilgaz’a (Kaan Urgancıoğlu) itirafı dikkat çekiyor. Tanıtım izleyenlerin haftalardır beklediği romantik anların habercisi oluyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber