Geri Dön

Koronavirüse yakalanan Kalust Şalcıoğlu'dan haber var

'Çocuklar Duymasın' dizisinde Sertaç karakterini canlandıran oyuncu ve yazar Kalust Şalcıoğlu koronavirüse yakalandı. Durumu ağırlaşınca tedavisini hastanede devam ettirme kararı alan oyuncu, durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Koronavirüse yakalanan Kalust Şalcıoğlu'dan haber var

42 yaşındaki oyuncu ve yazar Kalust Şalcıoğlu Covid-19'a yakalandı. Önceki gün İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan özel bir hastanede tedavi altına alınan Kalust Şalcıoğlu, durumu ağırlaşınca tedavisini hastanede devam ettirme kararı aldı. Virüsün Kalust Şalcıoğlu'nun akciğerlerine indiği öğrenildi.

"BU DEVASA MASKE İLE AKCİĞERİMİ AÇIYORUZ"
Bugün sosyal medya hesabından son durumuyla ilgili bilgi veren Şalcıoğlu, "Bu devasa maske ile akciğerimi açıyoruz" ifadelerini kullandı. Ünlü ismin tedavisine bir süre daha hastanede devam edileceği bilgisine ulaşıldı.

Koronavirüse yakalanan Kalust Şalcıoğludan haber var

Yoğun bakıma alındığına dair iddiaları yalanlayan ünlü oyuncu, "İyileşiyorum yavaş yavaş. Yoğun bakımda değilim" açıklamasını yaptı.

HASTANEYE YATMADAN ÖNCE AÇIKLAMA YAPMIŞTI
Hastaneye yatmadan önce açıklama yapan Kalust Şalcıoğlu, "Şimdilik tek şikayetim öksürük; ateşim ya da kas ağrım yok" demişti.

KALUST ŞALCIOĞLU KİMDİR?
Son yıllarda oyuncu ve yazar kimliğiyle ön plana çıkan Kalust Şalcıoğlu'nun gerçek mesleği inşaat mühendisliği. Çocuklar Duymasın dizisinde Sertaç karakterini canlandırmıştır.

Koronavirüse yakalanan Kalust Şalcıoğludan haber var

Çağla Şıkel ve çocuklarından Emre Altuğ'a sürpriz doğum günü!Eski manken Çağla Şıkel, oğulları Uzay ve Kuzey’le birlikte eski eşi Emre Altuğ’un doğum gününü kutladı. Şıkel, çocuklarıyla birlikte ünlü şarkıcıya sürpriz yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet