Geri Dön

Kana Kan Hesaplaşma filmi oyuncuları kimler? Kana Kan Hesaplaşma filmi konusu nedir?

Kana Kan Hesaplaşma filmi televizyon izleyicilerle buluşacak. Dimitri Logothetis, Kana Kan Hesaplaşma filminin yönetmenliğini gerçekleştirdi.Peki Kana Kan Hesaplaşma filmi oyuncuları kimler?

Kana Kan Hesaplaşma filmi oyuncuları kimler? Kana Kan Hesaplaşma filmi konusu nedir?

Yabancı ve yerli filmler televizyon ekranlarında yayınlanıyor. Kana Kan Hesaplaşma filmi televizyonda ekranlara gelecek. Jean-Claude Van Damme ve Mike Tyson filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki Kana Kan Hesaplaşma filmi oyuncuları kimler?

KANA KAN HESAPLAŞMA FİLMİ OYUNCULARI

Jean-Claude Van Damme, Alain Moussi, Mike Tyson, Sara Malakul Lane, Christopher Lambert

KANA KAN HESAPLAŞMA KONUSU

Kurt Sloane, MMA (Karma Dövüş Sanatları) şampiyonudur ve öldürülen erkek kardeşinin intikamını aldıktan bir yıl sonra kendini yeniden Tayland'da bulur. Bu kez güçlü bir gangster çetesi tarafından kaçırılan ve hapsedilen Sloane'un özgür kalabilmek için tek şansı illegal ve ölümcül bir maçı kazanmaktır. Güçlendirici ilaç kullanan 180 kiloluk rakibi karşısında hayatta kalabilmek için sıkı bir çalışmaya girmek zorundadır. Efsanevi ustası Durand ve kendisi gibi esir tutulan Briggs'in yardımıyla özgürlüğü için savaşmaya hazırlanır.

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner