Geri Dön

Kanye West'ten yeni karar! 'İyileşmek için uzaklaşacak'

Kısa süre önce eski eşi Kim Kardashian ve onun erkek arkadaşı Pete Davidson'ı sosyal medya üzerinden taciz etmesinin ardından tepki çeken ve bu nedenle Grammy Ödülleri'ndeki sahne performansı iptal edilen Kanye West'in, kamuoyu önüne çıkmama ve iyileşmek için uzaklaşma kararı aldığı öğrenildi.

Kanye West'ten yeni karar! 'İyileşmek için uzaklaşacak'

Adını mahkeme kararıyla remen “Ye” olarak değiştiren ve son dönemde davranışlarıyla gündemden düşmeyen Kanye West, geçtiğimiz haftalarda eski eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian ile onun yeni sevgilisi Pete Davidson'ı taciz eden paylaşımlar yapmıştı.

DAVIDSON İLE YAZIŞMALARI İFŞA OLDU
Sosyal medya paylaşımlarından çifti hedef alan West'in son olarak Davidson'la yazışmaları ortaya çıkmıştı. Ünlü komedyenin eski eşe verdiği yanıt olay olmuştu.

Davidson, söz konusu mesajlarından birinde; "Kim kelimenin tam anlamıyla tanıdığım en iyi anne. Onun çocuklar için yaptığı şeyler harika. Çocuklarının böyle bir annesi olduğu için şanlısın ama artık bize bu şekilde davranmana izin vermemeye karar verdim ve sessizliğimi bitirdim. Git" deyince Kanye West kızmıştı. 

West, ünlü komedyene "Şu an neredesin?" diye sorunca aldığı yanıt çok konuşulmuştu. Pete Davidson yataktan bir pozunu paylaşıp "Karınla yataktayım" demişti. Karşılıklı bir süre yazışmaya devam eden ikilinin özel mesajları sosyal medyada; "Kim ikisinden de kurtulmalı" yorumlarına sebep olmuştu.

Kanye Westten yeni karar İyileşmek için uzaklaşacak

"YARDIM ALMAYA GİTTİ" İDDİASI
Tüm bunların ardından Kanye West’in yaptıklarının ardından yardım almaya gittiği belirtildi. JustJared'e konuşan Kardashian’lara yakın bir kaynak, “Kanye, Kim’e, çocukların iyiliği için, kamuoyu önüne çıkmayacağını, sosyal medyada kışkırtıcı açıklamalar yapmayacağını ve iyileşmek için bir yere gideceğini söyledi” dedi.

'SEVGİ DOLU BİR BABA OLMAYA ODAKLANDI'
Adını resmen ‘Ye’ olarak değiştiren 44 yaşındaki rap şarkıcısının sözcüsü Jason Lee de bir açıklama yaparak, “Ye, kendisi ve ailesi ile ilgili tüm manşetleri günlük olarak izler. Çoğu, yalnızca gerçek dışı olmakla kalmayıp, Kim'le paylaştığı güzel çocuklar için sağlıklı bir çevre yaratma hedefini tehlikeye atan, yanlış bir anlatı yaratan ‘Kardashian’lara yakın kaynaklar’ tarafından medyaya aktarılıyor” ifadelerini kullandı.

“Kanye, son zamanlarda gördüğümüz tüm yanlış manşetlerden çok önce, kendisine bakmaya, sevgi dolu bir baba ve yaratıcı bir deha olmaya odaklandı” diyen sözcü, “Eğer onun ağzından duymuyorsanız, sosyal medyasından okuyorsanız veya bir basın açıklamasından alıyorsanız, yanlıştır” diye ekledi.

GRAMMY PROGRAMINDAN ÇIKARILDI
Taciz içeren paylaşımları nedeniyle West’in 2022 Grammy Ödülleri’nde sahne performansı iptal edilmişti. Bugüne kadar 75 kez Grammy’ye aday gösterilen West, 22 Grammy ödülü kazandı.

Kanye Westten yeni karar İyileşmek için uzaklaşacak

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber