Geri Dön

Kaplumbağa kahramanı Gisele Bündchen

Dünyaca ünlü Brezilyalı model Gisele Bündchen (41), ABD Florida'da sahilde sabah koşusu yaparken, balıkçı ağına takılarak ters dönmüş bir kaplumbağanın yardımına koştu.

Kaplumbağa kahramanı Gisele Bündchen

Gisele Bündchen, 18.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştığı video ile balıkçı ağına takılmış bir kaplumbağayı kurtardığı anları yayınladı.

"GÖZLERİNDE KORKUYU GÖRDÜM"
Bu sırada Portekizce konuşan ünlü model, “Bu sabah sahilde köpeğim Onyx ile yürüyüş yaparken, köpeğim havlamaya başladı. Ağların yanına gidince bir kaplumbağanın ters döndüğünü ve ağlara takıldığını gördüm. Hayvanın gözlerinde korkuyu gördüm” dedi.

Kaplumbağa kahramanı Gisele Bündchen

"MAALESEF BİR ÇOK CANLI BU ŞEKİLDE ÖLÜYOR"
Kaplumbağanın yardımına koşan Bündchen, hayvanı ağdan kurtardı. Sonra da yaralı kaplumbağayı kucaklayıp okyanusa bıraktı. Brezilyalı model, “Maalesef çok sayıda canlı bu şekilde ağlara takılıp ölüyor. Bütün canlıları korumak bizim tercihimiz olmalı” ifadelerini kullandı.

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber