Geri Dön

Karan sette büyüyecek

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in 2.5 yaşındaki oğlu Karan, anne-babasının yeni sezonda rol aldığı dizi setinde büyüyecek

Karan sette büyüyecek

Dört yıldır evli olan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, bu sene farklı dizilerle izleyici karşısında olacak. Dönem projesiyle boy gösterecek Evcen, “Ekranda olmayı çok özledim. Az kaldı sete çıkmaya” dedi. Özçivit ise “İkiniz setteyken oğlunuz Karan’a kim bakacak?” sorusuna, “Bir o sete bir bu sete gidip, arada gezecek” yanıtını verdi.

Bodrum Gümüşlük’teki evlerinin alevlerin arasında kalmasıyla yöre halkı gibi kendilerinin de korktuğunu anlatan Özçivit, “Yaşanan olaylar herkesi olduğu kadar bizi de üzdü. Yangın çıktığında biz dönmüştük. Çok korktuk, Bodrum’da fazla tadımız yoktu. Tekrar gidecektik ama bu yaşananlardan dolayı insanın canı istemiyor” şeklinde konuştu.

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber