Geri Dön

Kardashian ailesinin yeni şovu başlıyor

Kim Kardashian ve ailesi, kendilerini üne kavuşturan ve dünya çapında fenomen olmalarını sağlayan 'Keeping Up with the Kardashians' programının ardından yeni bir şovla ekrana dönüyor.

Kardashian ailesinin yeni şovu başlıyor

'Keeping Up with the Kardashians' adlı reality show programıyla ünlü olan Kim Kardashian ve ailesinden yeni bir program geliyor. 40 yaşındaki Kim Kardashian, aralık ayında yayın hayatına başlayacak olan yeni şovun duyurusunu yapmıştı. Şimdi de yeni programın ne zaman başlayacağını açıkladı.

Şimdilerde eşi Kanye West ile boşanma aşamasında olan Kardashian, yeni programın, 'Keeping Up with the Kardashians' adlı programın final yapmasının hemen ardından başlayacağını söyledi.

"DÖNÜŞÜMÜZ ÇOK SÜRMEYECEK"

Önceki gün final bölümü yayınlanan programın bitişine üzülen bir Kardashian hayranı, bu üzüntüsünü sosyal medyadan dile getirince ünlü yıldız “Dönüşümüz çok sürmeyecek. Yeni şovumuz final sezonunun hemen ardından gelecek” yanıtını verdi.

Kardashian ailesinin yeni şovu başlıyor

Daha önce programın 2021 yılı sonunda yayınlanacağı duyurulmuştu. Yeni projenin ABD dışındaki birçok bölgede satışa sunulacağı belirtilirken, söz konusu içerikte Kris Jenner ve kızları Kourtney, Kim ve Khloe Kardashian ile Kylie ve Kendall Jenner’ın yer alacağı biliniyor.

14 YILLIK SERÜVEN

Jenner ve Kardashian ailelerinin günlük yaşantısını konu edinen 'Keeping Up with the Kardashians' adlı reality show programı 14 yılın ardından sona erdi.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA / SPLASH NEWS

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber