Geri Dön

Karlar Kraliçesi Elsa, iddialı yapımları geride bıraktı

Cem Yılmaz’ın filmini hafta sonu sadece 94 kişi izledi, ‘Cep Herkülü’ ilk 3 günü 292 bin kişi ile bitirdi, 'Söz Vermiştin' 1 haftada vizyondan kalktı, Şahan Gökbakar’ın ‘Recep’i yarı yıl tatiline takıldı. ‘Karlar Ülkesi 2’ ise 393 bin 251 seyirciyle hafta sonu en çok izlenen film oldu.

Karlar Kraliçesi Elsa, iddialı yapımları geride bıraktı

Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan ‘Cep Herkülü’ 22 Kasım’da vizyona girdi. 15 milyon bütçeli, gişe beklentisi yüksek fil,  ilk 3 günde 292 bin 793 tarafından izlendi.

Türk Sineması’nda birçok rekoru elinde bulunduran, başrolünde Şahan Gökbakar’ın oynadığı ‘Recep İvedik 6’, üçüncü haftasında 381 bin 390 kişi tarafından izlenip 3 milyon 206 bine çıkabildi.

Cem Yılmaz'ın filmini hafta sonu sadece 94 kişi izledi
Cem Yılmaz’ın 18 Ekim’de 391 salonda vizyona giren ‘Kara Komik Filmler’i, 6 haftada 2 salona düştü. Ve hafta sonu sadece 94 kişi tarafından izlendi.

Kasım ayının en hızlı vizyondan kalkan filmi: Söz Vermiştin
Başrollerini Aslı Tandoğan ile Emre Karayel’in paylaştığı ‘Söz Vermiştin’, kasım ayının en hızlı vizyondan kalkan filmi oldu. Bir haftada sona erdi ve 7 bin 906 kişi tarafından izlendi.

Hafta sonu en çok izlenen film: Karlar Ülkesi 2
Geçen haftaki gişeyi yarı yıl tatili yapan çocuklar belirledi. Dünyada 350 milyon dolarlık hasılatla açılış yapan, ‘Karlar Ülkesi 2’ 393 bin 251 seyirciyle hafta sonu en çok izlenen film oldu. (Posta)

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber