Geri Dön

Karne partisi

Cemiyet hayatının ünlü anneleri, Doppelherz Omega-3 Karne Partisi’nde bir araya geldi

Karne partisi

70’den fazla ülkede, 250’den fazla çeşidiyle eczanelerde satılan vitamin ve mineral markası Doppelherz ev sahipliğinde gerçekleşen Doppelherz Omega-3 Karne Partisi, cemiyet hayatının renkli isimlerini buluşturdu. Levent-Partykids’teki eğlenceli kutlamaya; Revna Demirören, Fatoş Altınbaş, Serap Sarı, Zeynep Toker, Kardelen Acar ve Elif İnci Aras katıldı.
Çocuklar, etkinlikteki aktivite ve atölye çalışmalarında doyasıya eğlenirken, anneler ise arkadaşlarıyla hasret giderme imkanı buldu. Organizasyonda anneler, Uzman Dr. Özgür Niflioğlu ve Uzman Eczacı Burcu Topçuğlu Sertaç ile kış mevsiminde Omega-3 takviyesinin çocuklarda ve yetişkinlerde doğru kullanımı hakkında sohbet etti. 

Karne partisi

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber