Geri Dön

Karsu: Sahne kıyafetimi bit pazarından aldım!

Şarkıcı Karsu, dün akşam Bodrum Antik Tiyatro'da dinleyicileriyle buluştu. Hayranlarının karşısına siyah elbise ve ışıltılı bir çizme ile çıkan sanatçı, "Elbisemi bit pazarından 15 Euro'ya (148 TL) aldım!" diyerek, kendisini dinlemeye gelen sevenlerini kahkahaya boğdu.

Karsu: Sahne kıyafetimi bit pazarından aldım!

Sanatçı Karsu, geçtiğimiz akşam Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı. Sevenlerinin karşısına siyah elbise ve ışıltılı bir bot ile çıkan 31 yaşındaki şarkıcı, sempatik tavırlar sergiledi.

"ELBİSEMİ 15 EURO'YA ALDIM"
Karsu, "Elbisemi bit pazarından 15 Euro'ya (148 TL) aldım!" diyerek, kendisini dinlemeye gelen dinleyicilerini gülümsetti.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan ünlü sanatçı, 'Jest Oldu' şarkısı ile konserini noktaladı.

Karsu: Sahne kıyafetimi bit pazarından aldım

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber