Geri Dön

KARTALKAYA YiNE DOPDOLU

Kayak tatili için Kartalkaya’da bir araya gelen iş ve cemiyet dünyası keyifli bir hafta sonu geçirdi

KARTALKAYA YiNE DOPDOLU

Yıllardır ‘beyaz cennet’ olarak anılan Kartalkaya, Uludağ’ın ardından son dönemin en popüler tatil merkezlerinden...
Özellikle iş ve sanat dünyasının gözdesi haline gelen kayak merkezinin geçen hafta sonunda önemli konukları vardı.
Ralf Tezman eşi Sanem Tezman’la hafta sonunda arkadaşları Burak Öztarhan, Tuncer Öztarhan ve Abdullah Burnaz- Selin Denizli çiftiyle birlikte Kartalkaya Kaya Palazzo’daydı. Birlikte yemek yiyen arkadaşlar objektiflere mutluluk pozu verdi. Tezman daha sonra arkadaşlarıyla kayak yaptı.

KARTALKAYA YiNE DOPDOLU

Oğluna snowboard öğretti

Özlem Yıldız’ın eski eşi Sinan Serter, hafta sonunu oğlu Demir’le Kartalkaya Kaya Palazzo’da geçirdi. Oğluna snowboard dersleri aldıran Serter, hayatındaki en önemli varlığın oğlu olduğunu ve onun mutlu olmasına çok önem verdiğini söyledi.

KARTALKAYA YiNE DOPDOLU

Sürenler’in kayak keyfi

Galatasaray’ın eski başkanı Faruk Süren oğlu Emir’le Kartalkaya Kaya Palazzo’yu seçen isimlerdendi. Arkadaşlarıyla kış güneşinde Drop Lounge’da dinlenen Süren, daha sonra kayak keyfi yaptı.


Pistin yıldızları

Kartalkaya’da kar kalınlığının üç metreye ulaşmasını fırsat bilen Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti kızları Su’yla güzel bir hafta sonu geçirdi. Yağmur Atacan bir yandan pistlerde kayarken, bir yandan da ‘selfie’ çubuğuna bağladığı cep telefonuyla ailesinin fotoğraflarını çekti. Atacan’ın kızı Su’yla yakından ilgilenmesi ortaya renkli görüntüler çıkardı.

Magazin Haberleri Bülteni (9 Temmuz 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber