Geri Dön

'Kasaba Doktoru'nun yeni bölümünde neler olacak?

Erol Bey ağır hastadır, ameliyat olacak mıdır? Hakan ortadan kaybolur, tüm sorumluluğu Ömer alır... Ozan Akbaba'nın başrolde olduğu TRT 1 dizisi 'Kasaba Doktoru', 12'nci bölümüyle ekranlara gelecek.

'Kasaba Doktoru'nun yeni bölümünde neler olacak?

23 Haziran Cuma günü saat 20.00’de yayınlanacak Kasaba Doktoru'nun yeni bölümünde; test sonuçları gelince acil servisin karantinaya alınmasına neden olan hastalığın MERS olmadığı anlaşılır. Tüm ekip rahat bir nefes almışken, başka bir sorun ortaya çıkar.

Erol Bey ileri derecede akciğer kanseridir. Bu durum Yalçın’ın ekmeğine yağ sürerken, onunla Hakan’dan gizli iş birliği yapan Arzu’yu zor durumda bırakır.

Kasaba Doktorunun yeni bölümünde neler olacak

Erol Bey ameliyatı olmak istemektedir fakat Hakan etik değerleri ile hastasının talebi arasında kalır. Uluçınar’ın geleceği için zorlu bir karar vermek zorundadır. Leyla, Mediha’nın tedavisi ile ilgili sırları öğrendikçe bildiklerinin altında ezilmeye başlar. Bu durum onun Ömer’e soğuk davranmasına sebep olurken, Ayperi’nin atağı onu kıskandırır. Hakan kararını vermeden önce bir süre ortadan kaybolur. Bu sırada tüm sorumluluğu Ömer almak zorunda kalır. Hakan geri dönecek midir?

Kasaba Doktorunun yeni bölümünde neler olacak

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber