Geri Dön

‘Kayahan benim için çok kıymetli’

İpek Açar, Kayahan’ın soyadını kullanmasına gelen tepkilere, “Çok üzüldük gerçekten. Kayahan benim için çok kıymetli, evladımın babası” dedi

‘Kayahan benim için çok kıymetli’

İpek Açar ve Alper Kömürcü çifti, Seyhan Erdağ’ın programına konuk oldu. Geçtiğimiz günlerde Kayahan’ın kızı Beste Açar, İpek Açar’ın yeniden evlenmesine rağmen babasının soyadını kullanıyor olmasına tepki göstermiş ve bununla ilgili paylaşımlar yapmıştı. İpek Açar, “Çok üzüldük gerçekten... Kayahan benim için çok kıymetli, evladımın babası... Gerek yoktu böyle şeylere. Bunu farklı algılatmaya çalışmak güzel bir davranış değil” dedi. Alper Kömürcü ise, “Çok mutlu ve güzel bir ailemiz var, bu yuvada Kayahan’ın bıraktıklarına her zaman sahip çıkacak İpek... Ben ona böyle bir kadın olduğu için aşık oldum, bu karakteri ve kalbi için” açıklamasını yaptı.

 

'Gelinim Mutfakta' bu hafta Safiye Soyman’ın sunumuyla ekrana gelecekKanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta', izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber