Geri Dön

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e: Hep böyle bakalım birbirimize

Oyuncu Beren Saat ile 2014 yılında Los Angeles'ta nikah masasına oturan şarkıcı Kenan Doğulu, evliliklerinin 7'nci yıl dönümünü romantik bir mesajla kutladı.

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e: Hep böyle bakalım birbirimize

Birçok kez 'boşanacaklar' haberleriyle gündeme gelen Beren Saat ile Kenan Doğulu, kötü günleri geride bıraktı. Birlikteliklerine yeniden şans veren ünlü çiftten Doğulu, evliliklerinin 7'nci yıl dönümünü kutladı.

"SENİ ÇOK SEVİYORUM"
Düğün fotoğraflarını 675 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaşan Kenan Doğulu, eşine, "Seni çok seviyorum canım sevgilim, oyun arkadaşım, aşk ortağım. Hep böyle bakalım birbirimize, ilk günkü gibi" sözleriyle seslendi.

YORUM VE BEĞENİ YAĞDI
Takipçileri, ünlü şarkıcının gönderisini 40 binden fazla beğeni gönderdi. Nilgün Belgün, Faruk Sabancı, Demet Akalın, Simge Sağın, Gonca Vuslateri ve Umut Evirgen gibi çok sayıda ünlü, Doğulu'nun paylaşımına yorum yazdı.

Kenan Doğuludan Beren Saate: Hep böyle bakalım birbirimizeSeda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner