Geri Dön

Kerem Bürsin: İfadem yanlıştı, özür diliyorum

Kafelere gidip maskelerini çıkaran kişilere çok sert tepki gösteren Kerem Bürsin, "O kafelere gidip maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya salaksınız!" dedi. Tepkilerin ardından Bürsin'den 'özür' açıklaması geldi.

Kerem Bürsin: İfadem yanlıştı, özür diliyorum

Kerem Bürsin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "O kafelere gidip maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya salaksınız! I’m sorry (üzgünüm), salaksınız! Ailenizi ve insanları bir düşünün" ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncunun sözleri sosyal medyayı ikiye böldü. #haddinibilkerembürsin hashtag'i Twitter'da trend topic oldu. Bazı kullanıcılar Bürsin'i eleştirirken, bazı kişiler de artan vaka sayılarından dolayı Bürsin'e destek verdi.

"YANLIŞ KELİME KULLANDIM"
33 yaşındaki oyuncu, gelen tepkilerin ardından yeni bir açıklama yaptı.

Özür dileyen Bürsin, şu ifadeleri kullandı:
"Dün canlı yayında kullandığım bir kelime vardı. O kullandığım kelime başka bir şey oldu. Kabul ediyorum, ‘salak’ kelimesini kullanmak doğru bir tercih değildi, hoş da değildi. Hatta yanlıştı. Bu yanlışım için özür diliyorum. Son bir yıldır pandemi sürecindeyiz kimse için çok kolay geçmiyor ve bunu önleyecek, riski azaltabilecek tek şey maske takmak. Günlük vaka sayısında dünyada ilk sıradayız. Eğer ki sosyalleşeceksek maske takmamız, sorumluluk almak demek. 'Setler?' diye soracaksınız. Senaryolardan dolayı maalesef oyuncular maske takamıyor. Sahne arasında hep maske takıyoruz. Sürekli test oluyoruz. Buna rağmen setimizde beş vaka çıktı. Ben de, partnerim de pozitif olabilir. O yüzden yanlış kelimeyi kullandığım için özür dilerim. Lütfen maskemizi takalım."

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet