Cadde Kerem Bürsin'den Hafsanur Sancaktutan açıklaması!

Kerem Bürsin'den Hafsanur Sancaktutan açıklaması!

21.10.2023 - 12:18 | Son Güncellenme:

Hafsanur Sancaktutan ile Kerem Bürsin, Kanal D dizisi 'Ya Çok Seversen'de başrolü paylaşıyordu. Hande Erçel ile ilişkisi sessiz sedasız biten, her yeni projeye başladığında özel hayatıyla ilgili haberler çıkan yakışıklı oyuncu, eski rol arkadaşıyla da adının aşk dedikodularına karışması hakkında konuştu.

Kerem Bürsinden Hafsanur Sancaktutan açıklaması

Kerem Bürsin, Yeditepe Üniversitesi'ndeki bir söyleşiye katıldı. Ünlü oyuncu, Söyleşi öncesi basın mensuplarıyla sohbet etti.

Haberin Devamı

Bürsin, final yapan Kanal D dizisi Ya Çok Seversen'deki rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan ile aşk yaşadığı yönünde sosyal medyada yayılan iddialara yanıt verdi.

Kerem Bürsinden Hafsanur Sancaktutan açıklaması

"BÜYÜLENDİM"

Bir reklam filmi için 22 tane şehir gezen Bürsin, "Bizim çok güzel bir ülkemiz var, eşsiz. Bir çoğunu bu kadar detaylı gezme şansım olmamıştı. Büyülendim diyebilirim" açıklamasını yaptı.

"SOSYAL MEDYANIN GENÇLERE FAYDASI YOK"

Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan oyuncu, "Kullanmak mecburiyetinde kalıyorum. Bence sosyal medya insan psikolojisini çok altüst eden bir şey. Gençlere de açıkçası bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Çok yüzeyselleştirdi hepimizi" ifadelerini kullandı.

Kerem Bürsinden Hafsanur Sancaktutan açıklaması

"İLİŞKİ FALAN YOK"

36 yaşındaki oyuncu, "Hiç öyle bir şey yok. Hafsanur yakın arkadaşım, çok seviyorum. Maalesef bir erkekle bir kadın yan yana gelince hemen ilişki damgası vurmaya hazır bir milletiz" sözleriyle sitemini dile getirdi.

Kerem Bürsinden Hafsanur Sancaktutan açıklaması

Haberin Devamı

 

MALDİVLER'DE AŞK İLANI

Kerem Bürsin, Temmuz 2020-Eylül 2021 arasında yayınlanan 'Sen Çal Kapımı' dizisinde başrolü paylaştığı, şimdilerde Hakan Sabancı ile aşk yaşayan Hande Erçel'le birliktelik yaşamıştı.

Uzun süre "Arkadaşız" açıklamaları ile haklarında çıkan aşk iddialarını yalanlayan oyuncu çift, birlikte çıktıkları Maldivler tatilinde adeta ilişki ilanı şeklinde fotoğraflar paylaşmıştı.

Kerem Bürsinden Hafsanur Sancaktutan açıklaması