Geri Dön

Kerimcan Durmaz'ın Armağan Çağlayan'a uyguladığı filtre olay oldu

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Kerimcan Durmaz, bu hafta ünlü prodüktör Armağan Çağlayan'ın programına konuk oldu. Ama yayından sonra yaptığı paylaşım, iki taraf için de iyi olmadı.

Kerimcan Durmaz'ın Armağan Çağlayan'a uyguladığı filtre olay oldu

Sosyal medya fenomeni olarak tanınmaya başlayan Kerimcan Durmaz, kısa süre içinde pek çok farklı alanda karşımıza çıktı. Makyör ve DJ olarak da ön plana çıkmayı başaran ünlü isim, karıştığı skandallarla da uzun süre gündemden düşmedi.

Uçak tuvaletinde yanlışlıkla yaptığı paylaşım ve pandemi dönemindeki bazı sözleri nedeniyle mahkemelik olan Kerimcan Durmaz, bir süre dinlenmeye çekildi. Ama bu arada da yeni projelerini planlamayı ihmal etmedi. Müzik piyasasına girmeye karar veren Kerimcan Durmaz, ABD'ye gidip ünlü bir dans ekibiyle birlikte çalıştı ve ilk şarkısını çıkardı.

Sansasyonel isimleri programında ağırlamayı seven Armağan Çağlayan'ın bu haftaki konuğu da Kerimcan Durmaz oldu.

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ

Kerimcan Durmaz, bu hafta ünlü prodüktör Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk olduğunu yaptığı paylaşımla duyurdu. Ama kullandığı filtre ikisini de sosyal medyanın diline düşürdü.

Filtre yüzünden bambaşka bir hale bürünen Armağan Çağlayan ise "No filter" diyerek fotoğrafla dalga geçti.

Kerimcan Durmazın Armağan Çağlayana uyguladığı filtre olay oldu

Açılışa katılmasına tepki yağan Tuğba Özay'dan açıklama geldiManavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, dün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet